Wij mochten 10 testgezinnen selecteren om de Derma 3in1 SOS vette crème van WELEDA uit te proberen. Hieronder vind je hun ervaring.
Sarah
WELEDA Derma 3in1 SOS Vette Crème heeft mij positief verrast. De textuur is rijk en vol, waardoor hij meteen een voedend en beschermend gevoel geeft. Hij trekt goed in de huid zonder een plakkerig laagje achter te laten. Dat maakt hem prettig in gebruik, zowel voor jong als oud.
Een groot pluspunt vind ik dat de crème geen storende of sterke geur heeft. Dat maakt het product extra fijn, zeker als je gevoelig bent voor parfum of gewoon liever een neutrale verzorging hebt. De huid van mijn kinderen voelt na gebruik zacht, verzorgd en duidelijk beter gehydrateerd.
Ik zou hem zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een neutrale, effectieve verzorging voor de droge of gevoelige huid.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
5 / 5
Algemeen
5 / 5
Cecyle
Positieve punten:
- Geen geur
- Vettig en dik
- Trekt snel in de huid
- Maakt geen vlekken op kleren
- Makkelijke verpakking, zo kan je optimaal het product gebruiken.
- Helpt bij melkkorstjes bij de jonge baby’s om deze makkelijker los te masseren.
- Helpt bij allergische reactie op een product, rode plekken waren direct weg en de jeuk was ook in een mum van tijd over!
- Helpt bij excema, mijn dochter van 3 jaar heeft excema op haar tepel, ik heb deze nu een week gebruikt elke dag en er is niets meer te zien alsook heeft ze geen jeuk meer.
Negatieve punten:
- Geen!
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
5 / 5
Algemeen
5 / 5
Yora
Wij mochten deze crème uittesten, en ik was eerlijk gezegd een beetje benieuwd of hij écht iets zou doen voor de gevoelige huid van ons zoontje. Hij heeft een hele droge, gevoelige huid en snel last van eczeem, dus zijn huid soepel houden en de jeuk verminderen is echt superbelangrijk.
Maar ik moet zeggen: ik ben aangenaam verrast. Het is één van de weinige zalven die duidelijk verbetering brengt. De crème smeert supervlot uit, trekt snel in en laat de huid zachter en gevoed aanvoelen. Hij vindt hem zelf ook geweldig – dat is natuurlijk een pluspunt. En ik geef toe… ik gebruik hem intussen zelf ook af en toe op droge plekjes. Hij voelt gewoon zo fijn en doet echt wat hij belooft. We blijven hem hier zeker verder gebruiken.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
5 / 5
Algemeen
5 / 5
Amy
De Weleda Derma 3-in-1 SOS Vette Crème is ideaal voor de gevoelige huid. De textuur is rijk maar smeert toch heel goed uit, waardoor je niet veel product nodig hebt. Het voelt direct voedend aan en geeft de huid een beschermend laagje zonder plakkerig te worden. De huid blijft rustig en verzorgd, zonder risico op irritatie. Op plekjes waar mijn baby net wel irritatie heeft, zorgt deze crème ervoor dat de irritatie na een nachtje meteen weg is.
We gebruiken de crème vooral op het gezichtje van de baby en op droge of geïrriteerde plekjes, zoals in de huidplooitjes onder de oksels. Hij trekt snel in en laat de huid direct zacht aanvoelen, zonder vettig laagje achter te laten. Hoewel we hem vooral voor de baby gebruiken, voelt hij zo prettig aan dat we hem zelf ook gerust zouden gebruiken.
Het is een handig en veelzijdig product dat we graag in huis hebben. Als deze op is, zullen we snel een nieuwe in huis halen, ner zoals de andere Derma producten van Weleda.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
4 / 5
Algemeen
5 / 5
Isabelle
Onze oudste vond het heel fijn om deze crème te gebruiken. Ze heeft vaak last van droge plekjes die heel erg kunnen jeuken, soms zelfs openkrabben. Ze zei zelf dat het echt deugd deed en dat de jeuk sneller minder werd.
De crème smeert makkelijk uit en voelt niet plakkerig aan. Ook bij onze jongste van 1,5 jaar hebben we hem gebruikt. Hij klaagt natuurlijk nog niet, maar hij krabt vaak op zijn buik. Het insmeren ging vlot en hij liet het goed toe.
Het is gewoon een fijne crème om in huis te hebben, zeker met kindjes die gevoelige huidjes hebben.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
4 / 5
Algemeen
4 / 5
Jasna
Wij hebben de kans gekregen om de Weleda Derma 3in1 SOS vette crème enkele weken te mogen uittesten. Wat ben ik hier lovend over, mijn zoontje van 2 maanden oud had vaak droge plekjes in zijn gezicht en werd vaak geteisterd door muggenbeten waardoor hij jeuk had en aan zijn gezichtje krabte.
De crème zorgde voor instant verlichting bij jeuk en deed de droge plekjes meteen verdwijnen. De muggenbeten hadden hier ook baadt bij en waren telkens na het insmeren van de huid meteen verkleind tot mini bolletjes die niet meer jeukten.
De sos crème is goed vettig waardoor deze makkelijk uitsmeert en heeft een neutrale geur. Na enkele minuten is de crème ook helemaal in de huid getrokken en laat deze geen vettige gloed achter, wat ik heel aangenaam vind.
Ik vind het zeer fijn dat het een natuurlijk product is, zonder schadelijke ingrediënten omdat ik de crème vooral op mijn zoontje zijn gezicht gebruik. De roodheid van de huid trek zeer snel weg en de crème zorgt ervoor dat hij een mooie, egale en gehydrateerde huid krijgt zonder jeuk of irritatie.
Kortom: een topproduct dat ik dagelijks zal blijven gebruiken.
Ook de dochter van 8jaar zal tijdens de wintermaanden een laagje sos crème op haar kaken krijgen ter bescherming van de koude buitenlucht.
Een topproduct dat vast in mijn gamma verzorgingsproducten komt te zitten.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
5 / 5
Algemeen
5 / 5
Tatjana
We zijn zeer tevreden over de werking van dit product.
Eerlijk gezegd waren onze verwachtingen laag. Nadat we verschillende andere crèmes hadden uitgeprobeerd hadden we al halvelings opgegeven dat de rode uitslag op de benen waar ons zoontje reeds lange tijd last van had zou wegtrekken. We hebben daarom geen goede voor en na foto genomen, omdat we simpelweg niet hadden gedacht dat er resultaat zichtbaar zou zijn. Toch bleek dit na enkele dagen het geval, dat was dus een zeer aangename verrassing!
Het dopje is een draaidop en valt niet met één hand te openen, met een actieve peuter die niet altijd stil wil zitten had dat nochtans handig geweest.
De zalf is parfumvrij, maar dat betekent natuurlijk niet dat hij geurvrij is. Deze is best neutraal, al vind ben ik zelf geen fan van de subtiele geur.
De textuur is vettig maar zeer vlot smeerbaar. Toch hadden we na het aanbrengen niet het gevoel nog lange tijd met vettige vingers rond te lopen, de zalf trekt dus ook goed in.
Al bij al een prima product waarvan wij dus zeer tevreden waren!
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
3 / 5
Algemeen
4 / 5
Shana
Smeert gemakkelijk , heeft een aangename geur & trekt snel in . Wel opgemerkt dat het gebruik van de crème voor roodheid zorgt bij ons meisje nadat we haar gezichtje hebben afgekuist met een vochtig doekje en dan meteen de crème gebruiken, bij het gebruik tussendoor geen roodheid opgemerkt.
Kwaliteit
4 / 5
Gebruiksgemak
5 / 5
Algemeen
4,5 / 5
Lennie
De tube van 50 ml stop je snel weg in een verzorgingstas. Onze kindjes hebben snel last van heel droge huid en aangezien de crème doet wat het moet, zouden we al snel een grotere verpakking gebruiken. Grote pluspunten waarom we het product willen blijven gebruiken: geurloos en snel intrekbare vette crème die daarbovenop geen plekken maakt op kleding.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
4 / 5
Algemeen
4 / 5
Lore
De crème maakt waar wat ie belooft. Het is een fijne crème, geschikt voor de gevoelige babyhuid. De droge huid wordt langdurig gevoed, en rode plekken verbeterden zichtbaar na consistent gebruik. De crème is wel wat dikker, waardoor deze onder een dikke laag kleding of bij warme temperaturen misschien wat minder aangenaam is.
Kwaliteit
5 / 5
Gebruiksgemak
4 / 5
Algemeen
4 / 5